Вершини випускників школи

 Нехай кожен покладе на вівтар те,
 що він зробив для України. 
Це і буде критерієм патріотизму кожного українця. 
П. МЕЛЬНИК 

Поліський край має багате історичне минуле. У кожного села чи міста існує своя історія, яка твориться вихідцями ж того населеного пункту. Нічим не відрізняється від інших сусідніх сіл і наше село Ремчиці воно має свою історію, свої легенди, своїх видатних людей. Наше село пам'ятає ім'я професора Євгена Саковича - автора праці "Церква православна в Польщі й Сеймі 1788 -1792 років"

Петро Володимирович Мельник

НДУ 6 Мельник Петро Володимирович.jpg

доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України. Екс-ректор Національного університету державної податкової служби України. Член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України.

Народився 18 червня 1957 року на Рівненщині, у робітничій багатодітній родині.
Освіта

  • 1976 — Ірпінський індустріальний технікум,
  • 1984 — Київський технологічний інститут легкої промисловості,
  • звання магістра ділового адміністрування отримав після закінчення Київського економічного університету у 1996 році,
  • 2002 році закінчив юридичний факультет Академії ДПС України.

Трудова діяльність

Трудову діяльність розпочав у 1978 році в Ірпінському індустріальному технікумі, а з 1991 року очолив його. Згодом цей науковий заклад, зазнавши низку реорганізацій, був перетворений 2006 року на Національний університет державної податкової служби України. Мельник залишався його ректором до 1 серпня 2013
Наукова діяльність

Основними напрямами наукової діяльності П. В. Мельника є економічне та правове забезпечення податкової політики держави. Він є автором понад 100 наукових праць, цілого ряду монографій, автором і співавтором 16 підручників і навчальних посібників, де висвітлюються проблеми оподаткування.
Політична діяльність

У 1998 році П. В. Мельника обрано до Парламенту України, де він був заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. У його депутатському доробку 8 законопроєктів та більше 200 поправок, доповнень до інших законопроєктів, які в більшості ухвалені Верховною Радою України.
У 2006 році П. В. Мельник знову обраний до Верховної Ради України по багатомандатному загальнодержавному округу Партії Регіонів. Він є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

На виборах до Верховної Ради України 2012 року був кандидатом по виборчому округу № 95 (Київська область).

Громадська діяльність
П. В. Мельник проводив активну громадську діяльність:

  • обраний до науково-консультативної ради при Верховному Суді України,
  • був заступником голови Спілки юристів України,
  • членом Колегії ДПА України,
  • представником Всесвітньої асоціації юристів в Україні.
  • обраний співголовою Ради міжнародної громадської організації «Ліга захисту прав платників податків»,
  • членом координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Антикорупційний форум».

Відзнаки
Мельник нагороджений радянською медаллю «За трудову відзнаку», орденами «За заслуги» ІІІ та II ступеня, Почесною грамотою Верховної Ради України.
23 серпня 2011 року Віктор Янукович нагородив Петра Мельника орденом «За заслуги» I ступеня.

Побільше було б у нас таких земляків, хто славить свій рід, усю Україну.

Мельник Микола Володимирович

Не відстає і Микола Володимирович, що нині очолює відділення організації оперативно-розшукової діяльності розшуку платників податків оперативного управління податкової міліції області. Його колеги кажуть, що він офіцер з великої літери. 25 років живе за кодексом офіцерської честі, 21 з яких служив в органах міліції, і 4 роки в ДПА. Справді, є люди, у характері яких від народження присутній ніби своєрідний стрижень сильної особистості. Саме таким був Микола - учень Ремчицької середньої школи, таким залишився полковник. Мельник - керівник і начальник.
Микола Володимирович Мельник нагороджений нагрудним знаком ДПА України "За відзнаку у службі".

Мулявка Дмитро Григорович

Народився в 1960, закінчив Ремчицьку середню школу. Сім'я була досить бідною, матір, працюючи в тяжких умовах, втратила зір і тому Дмитро Григорович змушений був працювати, підтримувати сім'ю. Та знаючи можливості сина, батьки змусили його через рік вступити у вищий навчальний заклад м. Рівного. Повернувшись в Сарни, працював у органах внутрішніх справ. У період здобуття Україною незалежності, в час формування власної податкової системи, отримує звання підполковника. На даний час Мулявці Дмитру Григоровичу запропонували зайнятись викладацькою діяльністю, й на що він погодився. Викладає основи податкових знань Дмитро Григорович в Академії державної податкової служби України